Accompaniator Category Name Date - Time
Matej Arendárik  III.cello Maciałowicz Maria 26.04. - 20.00
Matej Arendarik II.cello Prins Amy 27.04. - 09.00
Matej Arednarik IV. cello Zorychta Wiktoria 27.04. - 09.40
Matej Arendárik III. violin Dong Daoyi 27.04. - 11.30
Matej Arendárik III. violin Fu Yumeng 27.04. - 12.15
Materj Arendalik viola Filatov Kyrylo 27.04. - 18.30
Matej Arendárik II. round cello II. round cello 27.04. - 19.10
Matej Arendárik II. round cello II. round cello 27.04. - 19.50
Materj Arendalik II. round cello II. round cello 28.04. - 10.00
Matej Arendárik II.violin Eliasova Magdalena 28.04. - 15.00
Matej Arendarik I. violin Sitek Zuzanna 28.04. - 16.30
Matej Arendarik I. violin Pazhik Marianna 28.04. - 17.30
Matej Arendárik III. violin Mráček Kristian 28.04. - 18.30
Matej Arendárik II. round viola II. round viola 28.04. - 19.30
Matej Arendarik II.violin Alieksieieva Marina 29.04. - 09.00
Matej Arendarik II.violin Ainan Taufik Sufiya 29.04. - 09.40
Matej Arendárik  IV. violin Dostál Martin 29.04. - 10.20
Matej Arendárik III. violin Pliszka Barbara 29.04. - 11.45
Matej Arendárik  IV. violin Yuzkiv Oleh 29.04. - 12.30
Matej Arendárik  IV. violin Dettlaff Marta 29.04. - 14.00
Matej Arendárik  IV. violin Dettlaff Wiktoria 29.04. - 15.00
Matej Arendarik  III. violin Prins Chloe 29.04. - 16.00
Matej Arendárik  IV. violin Krupińska Milena 29.04. - 18.00
Matej Arendárik  IV. violin Stawiarz Barbara 29.04. - 18.45
Matej Arendárik II.violin Bandy Samuel 30.04. - 09.00
Accompanist Category Name Date - Time
Gusztav Fenyő I. cello Volkov Erik 26.04. - 17.30
Gusztav Fenyő II.cello Körner Bastian 26.04. - 18.10
Gusztav Fenyő II. cello Hornik Maria 27.04. - 08.30
Gusztav Fenyő IV. cello Łyczba Aleksandra 27.04. - 09.30
Gusztav Fenyő IV. cello Skaruz Izabela  27.04. - 10.30
Gusztav Fenyő IV. cello Žáková Karolína 27.04. - 11.15
Gusztav Fenyő viola Tomczak Mateusz 27.04. - 13.15
Gusztav Fenyő cello II. round 27.04. - 18.00
Gusztav Fenyő cello II. round 27.04. - 19.00
Gusztav Fenyő cello II. round 27.04. - 19.40
Gusztav Fenyő cello II. round 28.04. - 09.30
Gusztav Fenyő I. violin Syguda Zoja 28.04. - 14.00
Gusztav Fenyő I. violin Biała Liliana 28.04. - 15.00
Gusztav Fenyő viola II. round 28.04. - 18.00
Gusztav Fenyő IV. violin Owsiany Kamila 28.04. - 19.00
Gusztav Fenyő I. violin Woo Onyou  29.04. - 09.00
Gusztav Fenyő II.violin Patjanko Amanda 29.04. - 09.40
Gusztav Fenyő II.violin Marut Leon 29.04. - 10.20
Gusztav Fenyő I. violin Szacior Kamil 29.04. - 11.00
Gusztav Fenyő III. violin Murawska Aleksandra  29.04. - 18.00
Gusztav Fenyő III. violin Biegniewska Nicole 29.04. - 19.00
Gusztav Fenyő III. violin Kierzynkowska Anna 29.04. - 19.40
Gusztav Fenyő IV. violin Podorská Karolina 29.04. - 20.20
Gusztav Fenyő III. violin Drab Joachim 30.04. - 07.30
Gusztav Fenyő II.violin Rizzo Antonio 30.04. - 10.00
Accompanist Category Name Date - Time
Uki Ovaskainen II.violin Volkov Anton 28.04. - 09.00
Uki Ovaskainen II.violin Smajic Hana 28.04. - 09.40
Uki Ovaskainen I. violin Błazik Małgorzata 28.04. - 10.20
Uki Ovaskainen I. violin Jankowska Barbara 28.04. - 11.00
Uki Ovaskainen III. violin Pill Gabriela 28.04. - 11.40
Uki Ovaskinen IV. violin Toth Annika 28.04. - 12.20
Uki Ovaskainen II. violin Jastrzębski Jan 28.04. - 14.00
Uki Ovaskainen I. violin Cel Diana Viktoria 28.04. - 15.00
Uki Ovaskainen I. violin Linka Emilia 28.04. - 15.40
Uki Ovaskainen I. violin Gołdyn Lena 28.04. - 16.20
Uki Ovaskainen  IV. violin Szwedowska Paulina 28.04. - 18.30
Uki Ovaskainen III. violin Standnes Siri Solveig Yi 29.04. - 10.00
Uki Ovaskainen II.violin Yar Pinar 29.04. - cca 14.00
Uki Ovaskainen III. violin Kruczała Magdalena 29.04. - cca 15.00
Uki Ovaskainen IV. violin Kotarska Kaya 29.04. - cca 16.00
Uki Ovaskainen IV. violin Petrovic Stefan 29.04. - cca 17.00
Uki Ovaskainen IV. violin Kapsiak Maria 29.04. - cca 17.45
Uki Ovaskainen II.violin Thani Birolin 29.04. - 19.00
Uki Ovaskainen III. violin Gogolewski Sebastian 29.04. - 19.40
Uki Ovaskainen IV. violin Pietkiewicz Krzysztof 29.04. - 20.20
Uki Ovaskainen IV. violin Rzechowska Magdalena 29.04. - 21.00
Uki Ovaskainen II.violin Rucińska Marcelina 30.04. - 10.00

 

Accompanist Category Name Date - Time
Gusztav Fenyő I. cello Volkov Erik 26.04. - 17.30
Gusztav Fenyő II.cello Körner Bastian 26.04. - 18.10
Gusztav Fenyő IV. cello Łyczba Aleksandra 27.04. - 09.30
Gusztav Fenyő IV. cello Skaruz Izabela  27.04. - 10.30
Gusztav Fenyő IV. cello Žáková Karolína 27.04. - 11.15
Gusztav Fenyő viola Tomczak Mateusz 27.04. - 13.15
Gusztav Fenyő cello II. round 27.04. - 18.00
Gusztav Fenyő cello II. round 27.04. - 19.00
Gusztav Fenyő cello II. round 27.04. - 19.40
Gusztav Fenyő cello II. round 28.04. - 09.30
Gusztav Fenyő I. violin Syguda Zoja 28.04. - 13.00
Gusztav Fenyő II.violin Jastrzębski Jan 28.04. - 14.00
Gusztav Fenyő I. violin Biała Liliana 28.04. - 15.00
Gusztav Fenyő viola II. round 28.04. - 18.00
Gusztav Fenyő IV. violin Owsiany Kamila 28.04. - 19.00
Gusztav Fenyő I. violin Woo Onyou  29.04. - 09.00
Gusztav Fenyő II.violin Patjanko Amanda 29.04. - 09.40
Gusztav Fenyő II.violin Marut Leon 29.04. - 10.20
Gusztav Fenyő I. violin Szacior Kamil 29.04. - 11.00
Gusztav Fenyő III. violin Murawska Aleksandra  29.04. - 18.00
Gusztav Fenyő III. violin Biegniewska Nicole 29.04. - 19.00
Gusztav Fenyő III. violin Kierzynkowska Anna 29.04. - 19.40
Gusztav Fenyő IV. violin Podorská Karolina 29.04. - 20.20
Gusztav Fenyő III. violin Drab Joachim 30.04. - 07.30
Gusztav Fenyő II.violin Rizzo Antonio 30.04. - 10.00
 
 

 

Accompanist Category Name Date - Time
Uki Ovaskainen I. violin Błazik Małgorzata 28.04. - 09.00
Uki Ovaskainen II.violin Volkov Anton 28.04. - 09.40
Uki Ovaskainen II.violin Smajic Hana 28.04. - 10.20
Uki Ovaskainen I. violin Jankowska Barbara 28.04. - 11.00
Uki Ovaskainen III. violin Pill Gabriela 28.04. - 11.40
Uki Ovaskinen IV. violin Toth Annika 28.04. - 12.20
Uki Ovaskainen I. violin Cel Diana Viktoria 28.04. - 15.00
Uki Ovaskainen I. violin Linka Emilia 28.04. - 15.40
Uki Ovaskainen I. violin Gołdyn Lena 28.04. - 16.20
Uki Ovaskainen  IV. violin Szwedowska Paulina 28.04. - 18.30
Uki Ovaskainen III. violin Standnes Siri Solveig Yi 29.04. - 10.00
Uki Ovaskainen II.violin Yar Pinar 29.04. - cca 14.00
Uki Ovaskainen III. violin Kruczała Magdalena 29.04. - cca 15.00
Uki Ovaskainen IV. violin Kotarska Kaya 29.04. - cca 16.00
Uki Ovaskainen IV. violin Petrovic Stefan 29.04. - cca 17.00
Uki Ovaskainen IV. violin Kapsiak Maria 29.04. - cca 17.45
Uki Ovaskainen II.violin Thani Birolin 29.04. - 19.00
Uki Ovaskainen III. violin Gogolewski Sebastian 29.04. - 19.40
Uki Ovaskainen IV. violin Pietkiewicz Krzysztof 29.04. - 20.20
Uki Ovaskainen IV. violin Rzechowska Magdalena 29.04. - 21.00
Uki Ovaskainen II.violin Rucińska Marcelina 30.04. - 10.00

 

Accompanist Category Name Date - Time
Gusztav Fenyő I. cello Volkov Erik 26.04. - 17.30
Gusztav Fenyő II.cello Körner Bastian 26.04. - 18.10
Gusztav Fenyő IV. cello Łyczba Aleksandra 27.04. - 09.30
Gusztav Fenyő IV. cello Skaruz Izabela  27.04. - 10.30
Gusztav Fenyő IV. cello Žáková Karolína 27.04. - 11.15
Gusztav Fenyő viola Tomczak Mateusz 27.04. - 13.15
Gusztav Fenyő cello II. round 27.04. - 18.00
Gusztav Fenyő cello II. round 27.04. - 19.00
Gusztav Fenyő cello II. round 27.04. - 19.40
Gusztav Fenyő cello II. round 28.04. - 09.30
Gusztav Fenyő I. violin Syguda Zoja 28.04. - 13.00
Gusztav Fenyő II.violin Jastrzębski Jan 28.04. - 14.00
Gusztav Fenyő I. violin Biała Liliana 28.04. - 15.00
Gusztav Fenyő viola II. round 28.04. - 18.00
Gusztav Fenyő IV. violin Owsiany Kamila 28.04. - 19.00
Gusztav Fenyő I. violin Woo Onyou  29.04. - 09.00
Gusztav Fenyő II.violin Patjanko Amanda 29.04. - 09.40
Gusztav Fenyő II.violin Marut Leon 29.04. - 10.20
Gusztav Fenyő I. violin Szacior Kamil 29.04. - 11.00
Gusztav Fenyő III. violin Murawska Aleksandra  29.04. - 18.00
Gusztav Fenyő III. violin Biegniewska Nicole 29.04. - 19.00
Gusztav Fenyő III. violin Kierzynkowska Anna 29.04. - 19.40
Gusztav Fenyő IV. violin Podorská Karolina 29.04. - 20.20
Gusztav Fenyő III. violin Drab Joachim 30.04. - 07.30
Gusztav Fenyő II.violin Rizzo Antonio 30.04. - 10.00
 

 

Klavírny sprievod prihlásiť do 27. marca 2019!!!

Poplatok 25 EUR – v cene 30 minút skúška + súťažné vystúpenie. Poplatok sa hradí pri akreditácii.

Milí súťažiaci, oznámte nám Váš predpokladaný príchod do Dolného Kubína tu cez formulár: 

ARRIVAL COMPETITORS TO DOLNÝ KUBÍN

www.talentsforeurope.eu/en/accompanist

 z dôvodu zostavenia rozvrhu pre korepetítorov.

 

Main organiser:        Coorganiser: