Category Name Accompanist Date - Time
III. cello Janosik Melía T. Matis 26.04. - 16.15
I. cello Midor Fryderyk T. Matis 26.04. - 17.00
II. cello Gwardyś Kaja  T. Matis 26.04. - 17.40
II. cello Avila Ingemann Anoushka Leise T. Matis 26.04. - 18.20
II. cello Krawczewska Monika T. Matis 26.04. -  19.00
II. cello Prins Amy T. Matis 27.04. - 08.30

Category Name Accompanist Date - Time
I. violin Borchardt Diana I. Sabová 28.04. - 14.00
I. violin Bildik Ecmel Nevâ I. Sabová 28.04. - 14.40
I. violin Solskyy Oleksandr I. Sabová 28.04. - 15.20
I. violin Borecka Violetta I. Sabová 28.04. - 16.00
I. violin Borek Stanisław Neel  I. Sabová 28.04. - 16.40
IV. cello Sladkomedov Anton I. Sabová 28.04. - 17.20
I. violin Pochebut Margarita I. Sabová 28.04. - 18.00
IV. cello Bence Temesvári I. Sabová 28.04. - 18.40

Category Name Accompanist Date - Time
II. violin Ainan Taufik Sufiya  M. Arendárik 28.04. - 09.00
II. violin Hansen Sigrid Loekke Hell M. Arendárik 28.04. - 09.40
II. violin Teilmann Selma M. Arendárik 28.04. - 10.20
II. violin Prins Chloe M. Arendárik 28.04. - 11.00
IV. violin Jarguz Veronika  M. Arendárik 28.04. - 11.40
II. violin Plakhtsinska Sophia M. Arendárik 28.04. - 12.20
IV. violin Kustitska Valeriia M. Arendárik 28.04. - 17.00
viola Lewicka Karina M. Arendárik 28.04. - 17.40
IV. violin Skibiński Bartosz M. Arendárik 28.04. - 18.20


Category Name Accompanist Date - Time
II. violin Pęgier Emilia  T. Nemec 28.04. - 14.00
III. violin Chub Katherine T. Nemec 28.04. - 14.40
III. violin Wojciechowska Natalia T. Nemec 28.04. - 15.20
III. violin Paetzold Valentina T. Nemec 28.04. - 16.20
 viola Drozdowski Paweł T. Nemec 28.04. - 17.00
 viola Purzycki Patryk T. Nemec 28.04. - 17.40
 viola Turok Julia T. Nemec 28.04. - 18.20
 viola Tomczak Mateusz T. Nemec 28.04. - 19.00
Category Name Accompanist Date - Time
III. violin Noskova Maria  T. Nemec 29.04. - 10.00
II. violin Olesik Zofia T. Nemec 29.04. - 17.00
III. violin Jaworski Artur T. Nemec 29.04. - 17.40
III. violin Auer Katharina T. Nemec 29.04. - 18.20
III. violin Mráček Kristian T. Nemec 29.04. - 19.00
II. violin Mutavdzic Lazar T. Nemec 29.04. - 19.40

Category Name Accompanist Date - Time
IV. violin Liendl Catharina  M. Arendárik 29.04. - 10.00
II. violin Gybel Annissa M. Arendárik 29.04. - 13.30
IV. violin Dostál Martin M. Arendárik 29.04. - 16.00
IV. violin Rzechowska Magdalena M. Arendárik 28.04. - 16.40
IV. violin Vítečková Kateřina M. Arendárik 29.04. - 17.20
IV. violin Correa Filho Ocimar Cassio M. Arendárik 29.04. - 18.00
IV. violin Dósa Csenge M. Arendárik 29.04. - 18.40
IV. violin Mutavdzic Tadija M. Arendárik 29.04. - 19.20
IV. violin Kozlova Patricie M. Arendárik 29.04. - 20.30

 

Klavírny sprievod

Poplatok 15 EUR – v cene 30 minút skúška + súťažné vystúpenie, cena za ďalších 30 minút skúšania - 10 eur. Poplatok sa hradí pri akreditácii.

Main organiser:        Coorganiser: